Profil:

Počátek získávání našich zkušeností v realizaci interiérů sahá do roku 1993. V roce 2000 jsme otevřeli interiérové studio Interiéry Brinkman poblíž centra Hradce Králové.
Náplní firmy bylo návrhové řešení interiérů a následná realizace. Od počátku jsme si vzali za cíl kvalitně provedený celek a nebáli se ho zaštítit vlastním jménem.
Od roku 2010 se firma restrukturalizovala na Ateliér Brinkman – zabývající se komplexní projektovou a návrhovou činností a Interiéry Brinkman – která realizuje celkové i dílčí části interiéru z pera našeho ateliéru, tak i zhmotňuje vize ostatních architektů.

Činnost:

V současnosti zajišťujeme s naším týmem prakticky všechny řemeslné profese. Klademe důraz na kvalitní materiály a jejich kvalitní zpracování. Nechybí nám smysl pro detail, nebráníme se inovativním postupům, respektujeme systémová řešení a technologické postupy.
Máme rádi moderní architekturu, zajímáme se o současný design, ale pro naše zákazníky jsme schopni realizovat i interiéry stylové.
Trpělivě se našim zákazníkům věnujeme v počátku návrhových prací, v průběhu prací zajišťujeme odborný dohled a samozřejmostí je i naše účast na následném servisu.

Specializace:

Naší specializací jsou dekorativní povrchové úpravy:

  • OIKOS - téměř 20 let pracujeme s těmito kvalitními italskými barvami a dekoracemi, kterých jsme i prodejcem, disponujeme míchacím tónovacím zařízením, skladovou základnou a jsme tak schopni vyhovět poptávce našich odběratelů z řad malířů, dekoratérů i široké veřejnosti.
  • Orac Dekor, Bovelacci dekorativní lišty a prvky
  • Luxusní tapety - je možné vybírat z mnoha katalogů na našem showroomu.
  • PanDOMO - jsme certifikovanou realizační firmou pro tahané a lité cementové stěrky
  • Design Floor – je řada syntetických stěrek pro interiér a exteriér vhodná i pro koupelny.

Závěr:

Výrobky z naší nabídky je možné i samostatně zakoupit, stálým odběratelům nabízíme slevy !

Svěřte nám svou představu k realizaci, či se jen nechte naší prací inspirovat…